O naszej firmie

Firma RENOMA istnieje na rynku już od 17 lat i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego .Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie na ulicy Głębokiej 8a .

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Swoją ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego z Państwa.

Stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta - począwszy od wstępnych rozmów i propozycji rozwiązań, wyceny , pomiary , zamówienie , realizacja - montaż lub dowóz a na serwisie gwarancyjnym kończąc. Prace montażowe prowadzone są na najwyższym poziomie. Nasi fachowcy posiadają kilkuletnie doświadczenie i działają w branży od kilkunastu lat co pomaga nam sprostać wszelkim oczekiwaniom, używają nowoczesnych materiałow do montażu stolarki okiennej i drzwiowej co zapewnia komfort użytkowania naszych produktów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zdecydowaliśmy się na współpracę z tak renomowanymi przedsiębiorstwami produkującymi okna, drzwi, rolety jak m.in: EKO-OKNA, STOLLAR, CENTURION, DRE, ERKADO, PORTA, VOSTER, STALPRODUKT, LESTOL, WIŚNIOWSKI, BIG-TOR, HANAROL.

Ponadto obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, instytucje państwowe i prywatne i przedsiębiorstwa. Realizujemy nietypowe projekty naszych klientów .

Doradzamy tylko najlepsze rozwiązania. Każdemu Klientowi proponujemy kilka systemów okiennych i drzwiowych do wyboru, doradztwo techniczne , dogodne rozwiązania kredytowe oraz atrakcyjne promocje. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, który stawiamy sobie ponad wszystko. Oferujemy kompleksową i przede wszystkim profesjonalną obsługę z zakresu sprzedaży i montażu drzwi i okien.

Warto nadmienić, że główną grupą naszych Klientów są osoby z polecenia. Kierujemy się dewizą, że zadowolony Klient to kolejna grupa ludzi chętnych do współpracy. To sprawia, że od rozpoczęcia naszej działalności notujemy wzrost sprzedaży rzędu kilkudziesięciu procent rocznie.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany zakupem produktów najwyższej jakości, które cechuje najdłuższa żywotność, nie mogłeś trafić lepiej. Oferujemy jedynie towary spełniające najwyższe normy jakościowe. Wszystkie są dostępne w wielu inspirujących kolorach i wzorach. Oferowane przez nas drzwi i okna nadadzą wnętrzu mieszkania, czy domu niepowtarzalnego, urokliwego charakteru oraz stanowić będą jego niewiarygodnie ciekawe wykończenie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy i zapraszamy do naszej siedziby, która w ostatnim roku przeszła metamorfozę co widać na załączonym obrazku .

Partnerzy współpracujący z naszą firmą

O nas

Firma RENOMA istnieje na rynku już od 17 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Swoją ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań, każdego z Państwa.

Kontakt

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 10:00-14:00
  • Niedziela: zamknięte
montaż okien Lublin drzwi Lublin drzwi wewnętrzne Lublin drzwi zewnętrzne Lublin

drzwi tarasowe Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.